W związku z ogromnym zainteresowaniem od teraz rozpoczynamy w naszym sklepie internetowym PRZEDSPRZEDAŻ kurtek Softshell Performance BMW-Syndykat. Kurtki są w wersji męskiej oraz damskiej. Jest ich tylko 50 szt. w kolorze czarnym oraz niebieskim. Wysyłka od piątku 30 września (wysyłamy również zagranice). Szczegółowy opis i właściwości oraz zdjęcia na stronie sklepu.
http://sklep.bmw-syndykat.pl/

Oddychające kurtki BMW-Syndykat typu softshell dla mężczyzn i kobiet z haftem naszego logo na piersi oraz na plecach pod kapturem. Zapewnia doskonała ochronę przed wiatrem i deszczem. Posiada 2 kieszenie z przodu oraz kieszeń na klatce piersiowej zapinaną na zamek błyskawiczny. Możliwość ściągnięcia dolnej lamówki za pomocą elastycznego sznurka. Regulacja szerokości rękawów na rzep. Przedłużony tylny panel kurtki. Ściągany kaptur z również z haftem Syndykat. Wodoodporność 14 000 mm. Oddychalność 2 000 g/m2/24 godz. Kurtki dostępne od 30 września.

kurtka-softshell-przodkurtka-softshell-tyl-czarny-haftkurtka-softshell-niebieska-przod-haftkurtka-softshell-niebieska-tyl-haftdamska-przod-czarna-haftdamska-tyl-czarna-haft

Napisz komentarz